KONST / Litografier / Färglitografi 11609006
nr 1160 9006
Lars-Olof Gynning
(1920-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 138/150, Bohuslän, motivet: 57x76
Utrop:
500 kr
måndag 5 februari 2018
kl 19:33:05
Lars-Olof Gynning
Läs mer om Lars-Olof Gynning